W dniu 26 stycznia 2022 r. odbyła się Rada Techniczna Nr 1.
Rada Budowy nr 1
W dniu 17 stycznia 2022 r. odbyła się Rada Budowy Nr 1.
Dyrektor Oddziału otworzył Pierwszą Radę Budowy. Zaprezentowano kwestie organizacyjne Rad Technicznych/Budowy.
Omówiono potencjalne ryzyka mogące mieć wpływ na Prace Projektowe oraz poruszono temat Gazociągu.
Podpisanie umowy
W dniu 29 grudnia 2021 r. została podpisana umowa z Wykonawcą oraz Konsultantem.